Richardova limonáda Hruška - badyán 750 ml x 6

Ovocná limonáda z Moravy, bez konzervantů, umělých sladidel a barviv.

Zakoupením každé Richardovy limonády přispíváte 2 Kč na projekt Dům pro Julii. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Při zasílání 2 a více balíčků ve skleněném obalu může dojít k navýšení ceny poštovného dle podmínek dopravce, bez ohledu na automaticky vygenerovanou fakturu !!! Vyčkejte prosím na kontaktování naším zástupcem.

Ochutnejte naše řemeslné limonády! Vyrábíme je z vlastnoručně vařených bylinných a ovocných sirupů. Samozřejmě že bez konzervantů, barviv a umělých sladidel, pouze čistá chuť přírody.

Limonády vyrábíme v Jinačovicích u Brna. Sami si vaříme bylinné sirupy z přírodních surovin dle vlastní receptury. Z nich pak mícháme naše limonády, jemně sytíme bublinkami, stáčíme ručně do skleniček a šetrně pasterujeme. Nakonec nalepíme etiketu. Vše poctivá ruční práce.

Něco málo o badyánu:

Badyán je plodem stromu anýzovce pravého (Illicum verum), někdy bývá označován jako anýzovec čínský nebo hvězdicovitý anýz. Pochází z oblasti Indie a Číny. Tento krásný hvězdicovitý plod nejen hezky voní, ale má také pozitivní účinky na naše zdraví:

- podporuje přirozenou obranyschopnost a imunitu organismu

- zabezpečuje zdravé dýchací cesty

- podporuje trávení, uvolňuje bolesti břicha

Pozn.: Výše uvedené prokazatelně pozitovní účinky na lidské zdraví jsou potvrzené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA).

Koupí každé lahve Richardovy limonády přispíváte 2 Kč na Dům pro Julii. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Trvanlivost 6 měsíců. Vhodné pro celiaky i vegany.

Výrobce: Ekoprodukt spol. s r.o., Jinačovice 501, 664 34 Kuřim, Česká republika.

Skladujte v chladu a temnu. Chraňte před mrazem!

Složení: voda, hrušková šťáva z koncentrátu, cukr, kyselina: kyselina citronová, kyselina askorbová (vit. C), přírodní extrakt z badyánu.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml: Energetická hodnota: 140,7 kJ/33,6 kcal; Tuky: 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g; Sacharidy: 8,5 g, z toho cukry: 8,4 g; Bílkoviny: 0 g; Sůl: 0 g.

Nevratný skleněný obal, prosím recyklujte!

Zakoupením každé Richardovy limonády přispíváte 2 Kč na projekt Dům pro Julii. Děkujeme.

Specifické reference

Mohlo by vás také zajímat