Houbová omáčka 1 L

  • BEZ LEPKU, NON GMO
  • příjemná houbová vůně
  • tekuté ochucovadlo na přírodně fermentovaném základě s houbovou příchutí

Základem našich omáček je vysoce kvalitní přírodně fermentovaná sójová omáčka. Vyrábí se tradičním kvašením rozdrcených sójových bobů, pražené pšenice a vody za přítomnosti fermentačních kultur. Tyto kultury zajišťují, že při fermentaci dochází k dokonalému štěpení bílkovin, sacharidů a tuků. Po několika měsících, když je fermentace dokončena, je již vytvořena řada senzoricky aktivních látek tvořících typické aroma přírodně fermentovaných sójových omáček. A právě vysoká jakost, čistota, zdravotní nezávadnost a přítomnost mnoha senzoricky aktivních chuťových složek tvoří výjimečnost a nenapodobitelnost těchto přírodních produktů. Přírodní fermentace zajistí, že výsledná sójová omáčka neobsahuje lepek. Žádné naše omáčky neobsahují chemické konzervační prostředky, přidané zvýrazňovače chuti (glutamany) a umělá sladidla.

Tato lahodná houbová omáčka sladké vůně, tmavě hnědé barvy obohatí vařené i grilované pokrmy. Houbová omáčka se hodí k přípravě receptů z hovězího, kuřecího masa, hub, zeleniny a ostatních jídel, ve kterých znamenitě zazáří její jedinečná chuť. Tato omáčka je vhodná též k restování nudlí či rýže. Může nahradit klasickou sójovou omáčku.

Experimentujte ve své kuchyni a objevte chutě, které budou lahodit vašemu jazyku.

Omáčka neobsahuje konzervační látky, umělá barviva ani přidaný glutamátBez lepku.

Složení: voda, fermentovaná sója, fermentovaná pšenice (lepek odstraněn při fermentaci), jedlá sůl max.15%, barvivo karamel E150a, houbové aroma.

fermentaci), jedlá sůl max.15%, barvivo karamel E150a, houbové aroma.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml výrobku:

E nergetická hodnota

112,12 kJ / 26,78 kcal

 Tuky

0,0g

 - z toho nasycené mastné kyseliny

0,0 g

 Sacharidy

2,85 g

 - z toho cukry

0,74 g

 Bílkoviny

3,85 g

 Sůl

14,62 g

 

SOH

Parametry

Bez lepku
Ano
Objem
1 l

Specifické reference

Mohlo by vás také zajímat